Už 11 rokov repasované notebooky, počítače a monitory za najlepšie ceny na SK!

Školy a organizácie

Repasovaná VT pre Školy a Organizácie

 

Projekt Repasované PC pre školy Vám prináša možnosť efektivneho využitia dostupných prostriedkov na nákup PC, periferií a software. Získate v ňom za výhodných podmienok značkovú výpočtovú techniku modernej koncepcie vrátane legálneho OS Windows a dostatočný výkon pre Windows Vista, Office 2007, CAD/CAM aplikácie a pod. Investujte efektivne do modernej VT, prispejete tým k zvýšeniu kvality výučby, konkurencieschopnosti Vašej školy i budúcnosti Vašich absolventov.

Zabezpečíme pre Vás:

  • výkonné, značkové Factory Refurbished (továrne repasované) PC za zlomok bežnej ceny
  • ku každému PC zdarma OEM Win XP Pro, Win Vista alebo Win 7  v hodnote 100,- Euro
  • pre všetky PC záruka v dĺžke 24-48 mesiacov
  • dopravu a inštaláciu kdekoľvek v SR s dodávkou do týždňa
  • možnosť vybudovania školskej IT infraštruktúry
  • poradenstvo pri budovaní školskej siete, interaktívnej triedy, jazykovej učebne, počítačovej učebne

 

 

REALICÁCIA POČÍTAČOVÝCH ZOSTÁV

    Vyberte si z našej ponuky zostavu a konfiguráciu podľa Vašich požiadaviek, náš obchodník Vám ihneď spočíta konečnú cenu. Zostavy držíme skladom, tovar expedujeme obykle do týždňa od prijatia objednávky podľa dohody. 
    Doprava je riešená prostredníctvom spoločnosti Ten express a DPD. Cena prepravy je v tomto prípade približne 5,-Eur, v prípade väčších objednávok ide preprava na naše náklady. Prepravca Vám privezie kompletnú otestovanú zásielku podľa Vašej objednávky obsahujúcu PC s nainštalovaným Windows, periférie a kabeláž.
    Počet objednávaných zostáv nie je limitovaný, pri objednávkach nad 10ks s Vami dohodneme možnosť BONUSU.

 

KOMPLETNÁ POČÍTAČOVÁ UČEBŇA

    Naša spoločnosť pre Vás zaistí taktiež dodávku kompletných učební „na kľúč“. V spolupráci s partnerskou firmou realizujeme dodávku elektroinštálacie, datových sieti, revízie, montáž a kompletizáciu. Môžeme pre Vás taktiež zaistiť návrh a inštaláciu severového riešenia. V závislosti na požiadavke a rozpočtových možnostiach ponúkame dodanie tak ako refurbished značkových serverov od IBM, HP alebo DELL, tak aj najmodernejšie servery nové. Softwarovú časť serveru pokrývame ponukou od spoločnosti Microsoft popr. linuxového riešenia. Viac k problematike školného serveru najdete v konkrétnej kategórii.


    Kontaktujte nás s popisom situácie najlepšie na email predaj@pc-komplet.sk, spojíme sa s Vami pre ujasnenie Vašich predstáv, prípadne Vás navštívi náš pracovník. Potom Vám vypracujeme kalkuláciu a navrhneme možné termíny realizácie.

PREVÁDZKA A SERVIS

    Nami dodané počítače sú dokonale otestované predchádzajúcom prevadzkou. Pred opätovným uvedením do prevádzky prejde každá súčasť kontrolou a záťažovými testami. 
    Pre jednoduché riešenie reklamácií máme spustený online reklamačný formulár. Po zadaní reklamácie zákazníka kontaktujeme s návrhom spôsobu riešenia. Diely držíme skladom, výmena je otázkou dní.
    Môžeme Vám taktiež ponúknuť servis Vašeho pôvodného hardware. Ak máte o túto službu záujem, kontaktujte nás na obchod@pc-komplet.sk. Zašleme Vám návrh zmluvy o poskytovanie servisných služieb s paušálnou cenou odvozu a opravy pre jednotlivé zariadenia.

 

Software ZDARMA - program Microsoft RRP

Microsoft Regirstered Refurbisher Program (RRP)

Citizenship licenses

  • Umožňuje dodávať vybraným užívateľom (školy, fakultné nemocnice, neziskové organizácie, občianske združenie, charitatívne organizácie ...) spoločne s repasovaným PC alebo notebookomZDARMA nasledujúci software. Táto licencia je neprenosná.  Je ju teda možné používať len s dodaným počítačom alebo notebookom.

      Windows XP Profesional SP3

      Microsoft Office 2003 (len fakultné nemocnice)

      Microsoft Office Basic 2007 (len fakultné nemocnice)

 

   Podpora pre školstvo

  Spoločnosť  PCkomplet s.r.o. sa zaoberá dodávkami repasovanej techniky už viac než 6 rokov. Našimi typickými zákazníkmi sú menšie firmy, domácnosti, a v neposlednom rade aj zdravotníctvo a vzdelávacie inštitúcie. Dodávať túto techniku sme schopní vďaka spolupráci s mnohými predajcami. Dodávame do ktoréhokoľvek miesta v Českej a Slovenskej republike. Samozrejmosťou je i profesionálna  technická podpora, ktorú sme schopní poskytnúť vďaka vlastným servisným technikom . Medzi našimi zákazníkmi môžete nájsť aj rad spokojných zákazníkov z tejto oblasti.

V roku 2011 bola so spoločnosťou MICROSOFT podpísaná  nová zmluva – RRP ( Microsoft registered refubrischer). Na základe členstva v tomto projekte sme schopní dodávať  oprávneným  organizáciám ( školy, nemocnice, Fakultné alebo verejné knižnice, občianske združenia atď.)  na zakúpené počítače  a notebooky  vybrané produkty  MICROSFT software úplne zadarmo !!!

  V nasledujúcom texte môžete nájsť odpovede na najčastejšie kladené otázky, ktoré nám kladú naši zákazníci :

  Prečo repasovaná technika do škôl ?

 Námi dodávaná  repasovaná technika  poskytuje  dostatočný výkon pre prevádzku všetkých bežných kancelárskych aplikácií.  Jedná se výhradne o techniku vyrábanú poprednými značkovými dodávateľmi ( Fujitsu Siemens, IBM, HP,DELL).   Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a 100% kompatibilitou.   Množstvo spokojených užívateľov  je dôkazom, že námi dodávaná technika  slúži k plnej spokojnosti užívateľov.  Navye pri vybavení Vašho zdravotnického zariadenia touto technikou môžete ušetriť až 60% nákladov v porovnaní s obstaraním novej techniky – čo nie sú samozrejme zanedbatelné úspory !

   Čo je to repasovaná technika ?

  Táto technika je vykupovaná väčšinou od veľkých bankových a poisťovacích spoločností v západnej Európe, kde bola v prevádzke počas operativního leasingu (teda približne 2 až 4 roky). Jedná se vyložene o značkovú techniku určenú pre štandardné kancelárske aplikácie, prístup na internet apod. Odtiaľ plynie vhodnosť nasadenia tejto techniky práve v oblasti zdravotníctva a  školstva.

  Ako je to s technickou podporou ?

  Výrobcovia techniky, ktorú dodávame  poskytujú dlhodobú podporu na svoje produkty.  Nie je teda nikdy problém so zhánaním potrebného SW vybavenia napr. priamo na stránke výrobcu.  Technickú a servisnú podporu poskytujeme po celom území Českej a Slovenskej republiky. Vďaka bohatým skúsenostiam našich servisných technikov a dostatku náhradných dielov sme schopní vykonať prípadné opravy vo veľmi krátkom čase.

   Čo ak potrebujeme zaistit kompletné riešenie pre celú učebňu alebo celú školu?

 Na základe našich dlhodobých skúseností sme schopní pre vás navrhnúť osvedčené funkčné riešenie, ako pre jednotlivé učebne, tak pre celú školu. Naši odborníci sú pripravení zabezpečiť správu vašich serverov.

  Ako dlho poskytujete záruku na repasované počítače ?

 Základná záručná doba je pre oblasť školstva stanovená na 12 mesiacov. Naša pružná obchodná politika Vám však umožní za určitých podmienok rozšíriť záruku i na 48 mesiacov .

 

  Čo to znamená „ repasovať “ počítač ?

  Repasovanie počítača spočíva v jeho vyčistení, certifikovanom mazaní pôvodných dát, riadnom otestovaní prípadnej výmene vadných dielov, ktorá je zakončená opäť dôkladným otestovaním. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o kvalitnú značkovú techniku je jej poruchovosť v porovnaní s väčšinou tzv. „neznačkových skladačiek“ takmer zanedbateľná. Nesmieme samozrejme zabudnúť i na garantovanú kompatibilitu so značkovým softwarovým vybavením, ktorá u neznačkovej techniky nie je nikdy 100% zaručená !

 

Ako je to s legálnosťou dodávaného softwarového vybavenia ?                                                                     

   Naša firma spolupracuje s dominantným dodávateľom operačných systémov a balíkov pro spracovanie kancelárskych aplikácií na Českom a Slovenskom trhu – s firmou MICROSOFT. Vďaka zmluve, ktorá podporuje rozvoj zdravotníctva a školstva, uzatvorenej so spoločnosťou MICROSOFT je naša firma ako jedna z mála firem na spomínaných trhoch držiteľom certifikátu RRP. Vďaka tejto zmluve sme schopní na námi dodávanú techniku  poskytnúť  legálne SW vybavenie úplne zadarmo!!! Ide o operačný systém MS WINDOWS XP, Vista, 7 a kancelársky balík MS OFFICE 2003, 2007.  S nami sa nemusíte báť problémov s nelegálnym SW a ušetríte podľa počtu inštalácií až tisícky Eur!!!