Už 11 rokov repasované notebooky, počítače a monitory za najlepšie ceny na SK!

Výhody repasovanej výpočtovej techniky

Prečo repasovaná VT? 


Za málo peňazí veľa muziky. To je repasovaný počítač! 

Repasovaná VT je plno funkčná VT, ktorá pochádza výhradne zo západnej Európy od firiem ako sú poisťovne, banky atd. Tieto firmy provádzajú po účtovnom odpísaní a ukončenia záruk, približne po 2-3 rokoch, náhradu za VT nové generácie. VT u nás komplexne otestujeme a dalej dodávame naším zákazníkom. 

Nejedná sa však len o repasované počitače. Dodáváme celý sortiment repasované VT, tzn. notebooky, monitory, tlačiarne a PC komponenty. 

Prečo kupovať repasovaný počítač? 

Väčšina z užívatelov sa potrebuje predovšetkým pripojit k internetu, chce sa naučit cudzí jazyk, napísať dopis, zahrať hru, a to všetko hravo zvládne na repasovanom PC za neporovnatelne nižšiu cenu Paradoxne nejmenej využitý výkon PC je vo firmách, kde sa PC používá najmä na písanie dokumentov, správu pošty a pripojenie k internetu. Na to nepotrebujete PC za 1.000 €! 

· nízká cena - u žiadneho iného tovaru tak neklesá ako cena u výpočtovej techniky. Dnes kúpený nový počítač má za pol roka cenu na 60 až 70% pôvodnej ceny!!! A to bez akejkolvek ztráty funkčnosti. A určite ho budete dalšie 2-3 roky používať a potom už ho predáte za zlomok pôvodnej ceny, ale počítač stále pracuje. 

· Napríklad 3 roky staré PC, to sú konfiguracie Intel C2D okolo 1800Mhz, za ktoré boli zákazníci ochotní v tej dobe zaplatit 500-1.200 €. A my ich Vám ponúkame za zlomok pôvodnej ceny, a naviac 100% funkčné!!! A naviac v konkurencii dnešných nových PC zostav sa rozhodne neztratia. 

· Využitie - na repasovanom PC urobíte 99% všetkých aplikácii, bežne používaných na základných a stredných školách. (1% tvoria aplikácie pre študentov odborných škôl, kde sa jedná hlavne o grafický SW aj také však máme v ponuke) 

· Kvalita - záruka repasované PC nič netratí v kvalite s novými PC. Ponúkame Vám širokú škálu značkových počítačov svetových značiek ako IBM, Hewlett Packard, Compaq, DELL, ktoré už majú 1 a viac rokov bezporuchovej prevádzky za sebou. Väčšina poruch vzniká práve tesne po zadovážení novej VT. Môžeme si preto dovoliť poskytovať na repasovanú VT záruku 1 rok. V prípade väčších dodáviek napr pre školy, štátne organizačné zložky alebo neziskové organizácie poskytujeme záruku až 2 roky a samozrejmosťou je legálny systém Windows XP, Vista a 7 !!!